Welcome to the home of wholesale silver jewelry. As industry leaders, our 925 silver jewelry wholesale best sellers are filled with trending styles & all-time classics, based on fast-sellers in the last 30 days, perfect for jewelry brands of every size. Explore the hero pieces that will become a permanent part of your jewelry business, from sparkling rings to silver pendants and quirky kids’ earrings. Our factory direct silver jewelry has a low minimum order value with new arrivals added daily.
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014830 ... 10014837 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.34 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020802 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.1 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.57 USD
82 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031081 ... 10027593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015797 ... 10015798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.02 USD
36 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001634 ... 10000914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.65 USD
217 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019287 ... 10008416 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2.5 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.92 USD
61 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001261 ... 10001264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.74 USD
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015097 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.29 USD
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.22 USD
122 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.87 USD
161 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.37 USD
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.07 USD
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.76 USD
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031297 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.81 USD
10 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012155 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Band Width | 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000891 ... 10000892 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.32 USD
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.90 USD
33 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.12 USD
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 0.6 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.12 USD
98 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028185 ... 10028189 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.73 USD
33 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031492 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4.5 x 10.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.75 USD
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.51 USD
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000718 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000352 ... 10000353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.81 USD
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.25 USD
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.37 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010277 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.70 USD
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.41 USD
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031438 ... 10017970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009594 ... 10001658 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.95 USD
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.01 USD
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010404 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.85 USD
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015079 ... 10005459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.07 USD
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027316 ... 10030925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032708 ... 10032709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.13 USD
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037562 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.14 USD
41 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012254 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |











































































