Welcome to the home of wholesale silver jewelry. As industry leaders, our 925 silver jewelry wholesale best sellers are filled with trending styles & all-time classics, based on fast-sellers in the last 30 days, perfect for jewelry brands of every size. Explore the hero pieces that will become a permanent part of your jewelry business, from sparkling rings to silver pendants and quirky kids’ earrings. Our factory direct silver jewelry has a low minimum order value with new arrivals added daily.
$3.22 USD
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.86 USD
44 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.57 USD
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015797 ... 10015798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.07 USD
69 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.65 USD
201 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.90 USD
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001261 ... 10001264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.92 USD
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012010 ... 10012011 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.55 USD
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014288 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.01 USD
88 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032282 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.07 USD
148 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033780 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2.5 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034799 ... 10034470 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.02 USD
29 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022014 ... 10000902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031081 ... 10027593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.29 USD
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 , 12 , 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014883 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.37 USD
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034754 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 16.5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.12 USD
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 0.6 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.70 USD
80 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.98 USD
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.2 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019287 ... 10008416 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.32 USD
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001634 ... 10000919 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009594 ... 10001658 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022501 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033336 ... 10033337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000767 ... 10000768 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.75 USD
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.18 USD
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 25 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011992 |
|---|---|
| Metal | 14 Karat Gold |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Certification | Gold Authenticity Report |
$3.76 USD
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031297 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.16 USD
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.23 USD
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.27 – $3.63 USD
0.8x81.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035389 ... 10035390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.34 USD
690 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.41 USD
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000352 ... 10000353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.09 USD
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.05 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.18 USD
93 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |





































































