Did you miss out on a piece you wanted to add to your jewelry catalog? Good news – our proven best sellers are back in stock! Our sterling silver jewelry wholesale collections are updated daily with new arrivals and restocks. Look out for the seasonal styles, latest trends, and restocks of our best-sellers, like our cubic zirconia stud earrings and stackable silver rings. Hurry, Hit ‘add to cart’ now! Before these factory-direct wholesale silver jewelry pieces run out of stock again!
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032586 ... 10032584 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010174 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001913 ... 10001915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015079 ... 10005459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.15 USD
168 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027542 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036331 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.08 USD
117 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD
172 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009298 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.15 USD
79 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013958 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD
159 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.26 USD
66 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.73 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021937 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.40 USD
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.59 USD
70 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033250 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.77 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.90 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033584 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034496 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034501 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.08 USD
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035966 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003903 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.43 USD
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016104 ... 10015766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014868 ... 10014869 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.84 USD
73 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022962 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.37 USD
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.57 USD
66 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033090 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034938 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.21 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.66 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021856 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022014 ... 10000902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000352 ... 10000353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000365 ... 10003691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023810 ... 10023811 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031438 ... 10017970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.35 USD
69 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029400 ... 10029231 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.27 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030010 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.51 USD
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013859 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD
115 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031738 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.9 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032689 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.61 USD
61 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033640 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |




































































