Silver Butterfly Stud Earrings - 2257
$4.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
342 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10001927
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.85 g
Size (w x h)
9 x 7 mm
$3.58 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022643 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.58 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
29 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.64 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031327 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
89 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8, 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







