Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.56 g
Size (w x h)
5 x 4 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.89 USD /Need more than what's in stock?
$6.17 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033237 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.59 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034159 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5, 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.75 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.83 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034107 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013499 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
