10mm Silver Hoop Earrings - 1310
$2.65 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
211 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10000301
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.35 g
Hoop Size
1.2 x 10 mm (External Diameter)
$2.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
71 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.61 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
392 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000304 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.94 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
134 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.08 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
315 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







