Silver Geometric Opal Stud Earrings - 23642
$8.25 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$6.41 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036178 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.26 USD /Need more than what's in stock?
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.83 USD /Need more than what's in stock?
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036257 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.38 USD /Need more than what's in stock?
44 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036234 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.38 USD /Need more than what's in stock?
45 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.39 USD /Need more than what's in stock?
36 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036235 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







