Featuring a glowing 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, the Wholesale Silver Butterfly Stud Earrings - 19962 are made from lightweight premium 925 silver. Ideal for ear stacks and simple looks.
Silver Butterfly Stud Earrings - 19962
$4.09 USD /Need more than what's in stock?
110 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$4.97 USD /Need more than what's in stock?
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001814 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.86 USD /Need more than what's in stock?
43 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.30 USD /Need more than what's in stock?
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
89 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.51 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.55 USD /Need more than what's in stock?
72 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001813 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







