Featuring a glowing 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, the Wholesale Silver Butterfly Stud Earrings - 19962 are made from lightweight premium 925 silver. Ideal for ear stacks and simple looks.
Silver Butterfly Stud Earrings - 19962
$4.09 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
94 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10030469
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Hand Polish
Sold As
Pairs
Weight
0.56 g
Size (w x h)
7 x 7 mm
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
43 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.05 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.30 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
64 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029702 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.13 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037562 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







