Silver Butterfly Stud Earrings - 22048
$5.51 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.05 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.13 USD /Need more than what's in stock?
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037562 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.09 USD /Need more than what's in stock?
95 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030469 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.35 USD /Need more than what's in stock?
77 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029702 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.30 USD /Need more than what's in stock?
34 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







