Silver Starfish Stud Earrings - 23158
$7.13 USD /Need more than what's in stock?
103 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.93 USD /Need more than what's in stock?
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.44 USD /Need more than what's in stock?
103 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.62 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024169 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.87 USD /Need more than what's in stock?
70 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.12 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.71 USD /Need more than what's in stock?
101 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







