Silver Starfish Stud Earrings - 23158
$6.52 USD /Need more than what's in stock?
92 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.64 USD /Need more than what's in stock?
9 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.72 USD /Need more than what's in stock?
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033243 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.62 USD /Need more than what's in stock?
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
94 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.12 USD /Need more than what's in stock?
98 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.97 USD /Need more than what's in stock?
63 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022963 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







