Weighing just around 0.36g, our Wholesale Silver Star Stud Earrings - 16388 are made from hypoallergenic 925 sterling silver with a clean Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Ideal for any classic Star collection.
Silver Star Stud Earrings - 16388
$2.62 USD /Need more than what's in stock?
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.07 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.09 USD /Need more than what's in stock?
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.19 USD /Need more than what's in stock?
108 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







