Designed with simplicity in mind, these Wholesale Silver Starfish Stud Earrings - 17481 are crafted from hypoallergenic 925 silver with a minimal Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Excellent choice for sensitive skin.
Silver Starfish Stud Earrings - 17481
$3.60 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.26 USD /Need more than what's in stock?
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031299 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.05 USD /Need more than what's in stock?
82 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001488 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.12 USD /Need more than what's in stock?
98 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.72 USD /Need more than what's in stock?
21 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033243 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.97 USD /Need more than what's in stock?
64 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022963 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.62 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







