Silver Heart with Bow Stud Earrings - 24355
$7.61 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.23 USD /Need more than what's in stock?
258 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.14 USD /Need more than what's in stock?
22 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.63 USD /Need more than what's in stock?
22 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.99 USD /Need more than what's in stock?
62 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.62 USD /Need more than what's in stock?
134 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.27 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009014 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







