The Wholesale Silver Heart Stud Earrings - 4357 have a sleek Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish and are made from quality 925 sterling silver. With a weight of 0.35g each pair is ideal to create a simple yet elegant look.
Silver Heart Stud Earrings - 4357
$2.39 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
22 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010612
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
0.35 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.38 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020788 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
128 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







