Featuring a glowing 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, the Wholesale Silver Heart Stud Earrings - 2140 are made from lightweight premium 925 silver. Ideal for ear stacks and simple looks.
Silver Heart Stud Earrings - 2140
$3.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
128 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10001649
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Hand Polish
Sold As
Pairs
Weight
0.40 g
Size (w x h)
5 x 4 mm
$6.39 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036080 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.38 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020788 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009013 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.75 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







