Weighing only 0.35g, our Wholesale Silver Heart Stud Earrings - 17093 feature a sleek 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish on hypoallergenic silver, making it suitable for all skin types.
Silver Heart Stud Earrings - 17093
$2.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
57 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10022659
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.35 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
$4.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.64 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
21 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006563 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.38 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020788 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
128 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.68 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







