SKU
10036135
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
1.26 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$8.44 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
$10.72 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.19 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018481 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.95 USD /Need more than what's in stock?
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.41 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.11 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016209 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
