SKU
10036145
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
1.28 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$8.54 USD /Need more than what's in stock?
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.18 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.14 USD /Need more than what's in stock?
112 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027404 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 15 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.05 USD /Need more than what's in stock?
97 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011365 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 15 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.93 USD /Need more than what's in stock?
41 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.87 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 13 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
