43mm Silver Toggle Square Paperclip Necklace with 6mm Hanging Pearl - 24445
$55.77 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
- |
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Imitation Pearl
Sold As
Pieces
Weight
9.85 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
43 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$10.95 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.18 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.81 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037382 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |










