Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.75 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$5.45 USD /Need more than what's in stock?
$9.51 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030474 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.71 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034937 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.86 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032238 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.78 USD /Need more than what's in stock?
120 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006327 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.11 USD /Need more than what's in stock?
109 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001025 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
