Silver Cross Stud Earrings - 25280
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.07 USD /Need more than what's in stock?
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.57 USD /Need more than what's in stock?
231 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011461 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.07 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.84 USD /Need more than what's in stock?
75 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001681 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.48 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037112 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







