AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035334 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036901 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036910 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036913 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036908 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036898 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036903 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036907 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036900 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3.5 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035298 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035265 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035271 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035288 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2.5 x 6, 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 9 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 4, 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034181 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 7, 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5, 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034178 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5, 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034176 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6, 6 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034171 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034169 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034167 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5, 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034161 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5, 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034159 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5, 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4, 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |






















































