SKU
10035334
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia, Imitation Pearl
Sold As
Pairs
Weight
0.63 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$5.33 USD /Need more than what's in stock?
47 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.68 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.57 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.97 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036077 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.24 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.81 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036076 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
