SKU
10034181
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
0.49 g
Size (w x h)
5x7, 3x3 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.15 USD /Need more than what's in stock?
62 in stock /Need more than what's in stock?
$2.93 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019689 ... 10019688 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.82 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014877 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.76 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.82 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.93 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022730 ... 10022731 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
