Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.53 g
Size (w x h)
6x6, 4x4 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.32 USD /Need more than what's in stock?
$8.68 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.57 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.59 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.06 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003946 ... 10003949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.74 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036073 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.77 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
