SKU
10032888
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.69 g
Size (w x h)
6 x 14 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.66 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032889 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.41 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.66 USD /Need more than what's in stock?
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008243 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.76 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.66 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022670 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
