The Wholesale Silver Starfish Stud Earrings - 21809, made from nickel-free 925 silver, offer a polished Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish that goes with their simple charm. Each pair weighs just about 0.88g.
Silver Starfish Stud Earrings - 21809
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
102 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.78 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.62 USD /Need more than what's in stock?
71 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.76 USD /Need more than what's in stock?
71 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027863 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.64 USD /Need more than what's in stock?
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.29 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024169 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.12 USD /Need more than what's in stock?
103 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







