Designed by experts and made here in Thailand, our Wholesale Silver Star Stud Earrings - 6456 features a clean Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. They are nickel and lead free, weighing approximately 0.57g.
Silver Star Stud Earrings - 6456
$4.71 USD /Need more than what's in stock?
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
$2.88 USD /Need more than what's in stock?
100 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024121 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.20 USD /Need more than what's in stock?
102 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.19 USD /Need more than what's in stock?
108 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.26 USD /Need more than what's in stock?
44 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031299 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.09 USD /Need more than what's in stock?
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.02 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033959 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







