The Wholesale Silver Paw Print Stud Earrings - 16919 is a classic piece, designed with hypoallergenic 925 silver and has a lightweight feel at around 0.66g. Suitable for a second piercing as well.
Silver Paw Print Stud Earrings - 16919
$4.40 USD /Need more than what's in stock?
58 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$5.09 USD /Need more than what's in stock?
62 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.51 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033694 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.77 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.88 USD /Need more than what's in stock?
44 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021091 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.38 USD /Need more than what's in stock?
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033244 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







