Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.54 g
Size (w x h)
8 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.81 USD /Need more than what's in stock?
$4.26 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015079 ... 10005459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.07 USD /Need more than what's in stock?
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.88 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033336 ... 10033337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027938 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.09 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.66 USD /Need more than what's in stock?
62 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001342 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
