The Silver Heartbeat Stud Earrings - 21609 has a deep, refined dark tone, due to the Rhodium finish. Perfect for creating a minimalist look, this lightweight pair is made free of nickel, cadmium and lead.
Silver Heartbeat Stud Earrings - 21609
$4.56 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.49 USD /Need more than what's in stock?
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.38 USD /Need more than what's in stock?
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020788 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.42 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009013 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.03 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.34 USD /Need more than what's in stock?
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.34 USD /Need more than what's in stock?
118 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







