Silver Heart Stud Earrings - 10065
$3.84 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
217 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10014295
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.59 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
$3.75 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036655 ... 10036656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.68 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.02 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
34 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015212 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.62 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
21 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.13 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
44 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007862 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.63 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
21 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012631 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







