Silver Heart Stud Earrings - 10065
$3.53 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
156 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10014295
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.59 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031952 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.52 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014868 ... 10014869 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
29 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007862 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
129 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.18 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
9 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016856 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
92 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







