Silver Heart Half Hoop Stud Earrings - 23323
$6.07 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.74 USD /Need more than what's in stock?
63 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.39 USD /Need more than what's in stock?
22 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.84 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009014 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
258 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
43 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014731 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.69 USD /Need more than what's in stock?
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







