Refresh your collection with our exclusive Wholesale Silver Half Hoop Earrings - 19727. Ideal for stacking, each pair weighs 1.24g and has a shining Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish.
Silver Half Hoop Earrings - 19727
$8.11 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$10.83 USD /Need more than what's in stock?
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031549 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.07 USD /Need more than what's in stock?
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10002600 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.05 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033020 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.71 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.70 USD /Need more than what's in stock?
105 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







