Silver Flower Opal Stud Earrings - 23604
$5.13 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10036164
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia, Lab-grown Opal
Sold As
Pairs
Weight
0.52 g
Size (w x h)
7 x 5 mm
$9.50 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.40 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.00 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.13 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036165 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.13 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036166 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
62 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







