Silver Flower Opal Stud Earrings - 23612
$7.00 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
27 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10036172
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia, Lab-grown Opal
Sold As
Pairs
Weight
0.86 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036083 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.13 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036166 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036196 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.00 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.00 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036171 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.79 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |








