Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.90 g
Size (w x h)
8 x 10 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.72 USD /Need more than what's in stock?
$10.97 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036077 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001432 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.15 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032799 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.25 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.57 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.68 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
