Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.43 g
Size (w x h)
8 x 7 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$2.93 USD /Need more than what's in stock?
$2.93 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022730 ... 10022731 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.82 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014877 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.82 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.01 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.82 USD /Need more than what's in stock?
35 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014881 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
