Designed for long lasting wear, our Wholesale Silver Circle Stud Earrings - 6788 feature a radiant 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish and has a weight of around 0.43g.
Silver Circle Stud Earrings - 6788
$3.22 USD /Need more than what's in stock?
6 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.12 USD /Need more than what's in stock?
90 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028796 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.43 USD /Need more than what's in stock?
69 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021084 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 27 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







