Made here in Thailand, our Wholesale Silver Circle Stud Earrings - 19209 are crafted using premium silver, and designed to elevate any collection with their 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish.
Silver Circle Stud Earrings - 19209
$5.12 USD /Need more than what's in stock?
95 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.87 USD /Need more than what's in stock?
161 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.43 USD /Need more than what's in stock?
74 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021084 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 27 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.77 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.76 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.22 USD /Need more than what's in stock?
122 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







