Silver Double Bow Stud Earrings with Ball Chain - 22486
$5.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
19 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10034186
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
0.65 g
Size (w x h)
6x5, 6x5 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.97 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001961 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.47 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
101 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







