Silver Triple Ball Double Stud Earrings with Chain - 22465
$3.26 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
54 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10034165
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
0.42 g
Size (w x h)
4x4, 4x4 mm
Chain Length
2.5 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.88 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







