Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Lab-grown Opal
Sold As
Pairs
Weight
0.68 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.12 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036083 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.00 USD /Need more than what's in stock?
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.35 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.92 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022840 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036196 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.69 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
