Designed for long lasting wear, our Wholesale 4mm Ball Silver Stud Earrings with Chain - 5578 feature a radiant Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish and has a weight of around 1.02g.
4mm Ball Silver Stud Earrings with Chain - 5578
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
23 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10007245
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
1.02 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Chain Thickness
1.20 mm
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 24 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031740 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 27 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.39 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |








