These classic Wholesale 3mm Opal Silver Stud Earrings - 18337 with a 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. These sterling silver designs highlight stunning Lab-grown Opal and suit any Semi-Precious Stones collection
3mm Opal Silver Stud Earrings - 18337
$5.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
- |
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Lab-grown Opal
Sold As
Pairs
Weight
0.50 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036083 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.12 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035311 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.00 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.92 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022840 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036196 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.69 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |










