The Wholesale Silver Opened Toe Ring - 8285 adorned with Cubic Zirconia stones, weighs just about 0.95g. This hypoallergenic toe ring has a Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, and a contemporary look.
Silver Opened Toe Ring - 8285
$6.57 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.95 g
Size (w x h)
7 x 5 mm
Band Width
1.1 mm
$6.64 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030143 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.61 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
61 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033640 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.71 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022851 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.29 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.18 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |








