Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
1.25 g
Size (w x h)
8 x 6 mm
Band Width
1.1 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$8.63 USD /Need more than what's in stock?
$6.07 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031131 ... 10031132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.57 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029398 ... 10029399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.97 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005260 ... 10005261 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.05 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005286 ... 10005287 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.68 USD /Need more than what's in stock?
8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.11 USD /Need more than what's in stock?
57
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033409 ... 10033411 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
